TOKSOPLASMA VE TEMEL

M51 Tony LicataM63 Tony LIcata

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BE..:                             SUBAT 2008

POLİTİKA YAZMAYALIM DİYORUZ BIRAKMIYORLAR BİRADER. YAZDIKLARIMIZ DAHA IYI ANLAŞILSIN MURADIYLA TÜRKÇE’MİZİ DE SADELESTİRMİŞ DURUMDAYIZ; TAKSIRATIMIZ AFFOLA.
NE ZAMAN GAZETELERE BAKSAK AKP’NİN “KAPATMAYA” KAFİYE OLSUN DİYE UYDURDUGU “HER-GÜNE-KON” DAVASI VE DE LİBOŞ-YOBAZ DAYANIŞMASI ÖRNEKLERİ.. HABERLERİN “FESUBHANALLAH” KAT SAYISI ARŞ-I ALAYA ULAŞTI BİLLA..”Kişinin (Atatürk) putlaştırılması yıkım getirdi” (Sevan Nişanyan, Taraf, 23.06.08)”Laiklik yaşam biçimi değildir” (Prof. Dr. Hakan Yılmaz, Akşam, 23.06.08).”Darbeye karşı yürüyoruz” (Murat Aksoy, Akşam, 19.06.08).“Sandıkta verdikleri oya sahip çıkmak için ‘Darbeye hayır’ dediler” (Zaman, 23.06.08).“Parlamento üzerinde vesayet” (Prof. Dr. Zühtü Arslan, Yeni Şafak, 16.06.08).“Türk toplumu bir travma yaşamıştır. Bir gecede kıyafetini, dillerini değiştirmeleri istenmiştir. Dini yaşama biçimleri ortadan kaldırılmıştır” (Dengir Mir Mehmet Fırat, New York Times, Vatan, 23.06.08).“Ne siyasal İslam, ne de Kemalizm” (Mehmet Altan, Star, 23.06.08YUKARDAKİ LİBOS – MÜRTECİ POLİTİK ÖRTÜŞMESİ,  FAKİRE, AYIP DEGİL YA ,TOKSOPLASMANIN SERGÜZEŞTİNİ ANIMSATTI.
toxoplasmosis
CAT RAT 2

ŞÖYLE VASFEDERLER Kİ; “TOKSOPLASMA GONDİİ”
NAM ALÇAK PARAZİT, YÜZ-MİLYONLARCA YIL DÜŞÜNEREKTEN AKILLANMIŞ, “LAN BİZ YALNIZCA KEDİ KISMININ BARSAKLARINDA ÜREYEBİLİP, ORADAN CİHANA SAÇILMAKTA,BAĞIŞIKLIGI BOZUK HASTALARA, VE DAHİ DOĞMAMIŞ BEBELERE TEBELLEŞ OLMAKTAYIZ. LÂKİN, NETSEK DE ŞU KEDİNİN KARNINA GİRSEK, YOKSA ALLAH GÖSTERMESİN, NESLİMİZ TÜKENİP, BOKU ASIL BÍZ YİYECEGIZ” DEYÛ EFKÂR (FİKİRLER) YÜRÜTÜP, ÖNCE FARE KISMININ YEDİĞI BOKA PİSLİGE BULAŞIP FARELERIN MİDESINE, ORADAN DAHİ FARENİN BEYNİNDEKİ “KEDİ KISMINDAN KORK” DİYE ŞARTLANMIŞ MERKEZE TAKILMASIYLA,  TOKSOPLASMALI BOKU YİYEN FARELER OSSAATEN SONRA İMANA GELIP HUY DEĞİSTİRMEKTE VE DE BU ZİHİN TEŞEVVÜŞÜ (KARIŞIKLIĞI) İLE  KEDİ KISMINDAN KATİYYEN KORKMAZ OLUP, “YE BENİ KEDİCİĞİM..HELÂLİ HOŞ VE DE  AFİYET OLSUN” DİYEREKTEN BEDENLERİNİ KEDİ PENCESİNE TESLİM ETMEKLE, TOXOPLASMA REZİLİ İSE BU FARELERİ TAZAKKUM EDEN (ZIKKIMLANAN) KEDİLERİN BARSAKLARINDA İZZET VE
İTİBAR GÖRÜP ZEVK-U SEFA İÇİNDE YAŞAYIP, BURADAN DA KEDİ BOKU SAYESİNDE YEDİ DÜVELE SAÇILIR OLMUŞLAR İDİ. (REFERANS İÇİN BÎR ZAHMET TIKLAYIN)
http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=9560048
EATS

‘’Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın mantık ise şarlatanındır,
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Liyakat görmesi, pezevenk, pust olanındır.’’
(Neyzen Tevfik)

TEMEL’DİR TORUNUNU YAMACINA OTURTMUŞ NUS (ÖĞÜT) EDER İMİŞ. “OĞLUM TURSUN, BAZU İŞLER VARDUR Kİ GERİYE DÖNÜŞÜ YOKTUR..TİKKAT EDESUN..HA PAK ŞU SOLUCANA.. TOPRAKTAKİ TELUKTAN ÇIKMIŞTUR DA KATİYYEN DELUĞA GERİ SOKAMAZSUN DAA” DEMESİYLE DURSUN TORUN, “SOLUCANI DELUĞA GERİ TIKARSAM 50 LİRA VERİR MİSUN ?” DEYÜP, “OLUR”U ALDIKTAN SONRA, BİR KOŞU EVE GİTMİŞ, ANASININ SAÇ SERTLEŞTİREN PÜSKÜRTÜCÜSÜNÜ KAPMASIYLA, SOLUCANA PÜSKÜRTMÜŞ, SOLUCAN İSE HÂLİYLE KURŞUN KALEM MİSALİ SERTLEŞİNCE, TUTTUĞU GİBİ DELİKTEN İÇERİ TIKIVERMİŞ İDİ. O GECE TÜM AİLE EFRADI TURSUN TORUNUN DEHASINA BİN METHİYE VE “AFERİN” EDİP UYKUYA YATMIŞLAR İDİ. FERDASI GÜN, DURSUN UYANINCA BABAANNESİ YANINA GELİP, “AFERİN LAN TURSUN, AKLINLA BİN YAŞA, HA PU DA BENDEN SANA HEDİYE” DİYEREKTEN, TORUNUNA BİR 50 LİRA DAHİ O VERMİŞ İDİ.

EKİMİZDE, ASTROFOTOGRAFI HOCAM TONY LİCATA’NIN GEÇTİĞİMİZ AKŞAM GÖRÜNTÜLEDİĞİ 23 MİLYON IŞIK YILI UZAKLIKTAKİ “WHİRPOOL” GÖK ADASININ (M51), VE 37 MİLYON IŞIK YILI UZAKLIKTAKİ “SUNFLOWER” (GÜNEBAKAN ÇİÇEĞİ) GÖK ADASININ (M 63) SURETLERİNİ GÖNDERMEKTEYİZ Kİ, HA PU İYİLİĞİMİZ DE UNUTULMAYA.
GÖZLERİNİZ HEP YÜKSEKLERDE OLSUN,
SIRITARAKTAN,
HAKİR-İ PÜR TAKSİR
TİMUR

CAT&RAT

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: